טיול ספארי לקניה

טיול ספארי באפריקה - ספארי בקניה.jpg

התכנית כוללת

 • נסיעות ברכב ספארי 4X4 עם גג נפתח מאובזר במיני מקרר

 • ישיבה ליד חלון בנסיעות הספארי, מובטחת

 • מדריך מקומי אישי, מומחה לחיות הבר ( צמוד למטיילים)

 • לינה ב לודג'ים נוחים ומאובזרים היטב או בתנאי קמפינג.

 • כניסה לשמורות עפ"י התוכנית

 • כלכלה מלאה כולל ארוחות כפיקניק. ארוחות בוקר צהריים וערב

 • מים מינרלים בנסיעות ספארי

 • מגדיר (ברכב) לציפורים ויונקים באפריקה, לשימוש המטיילים

 • ביקור בכפר אוטנטי של שבט המסאי

 • שייט ספארי באגם נביישה והליכת ספארי בשמורת קרייטר על  "אי הסהרון"

 • מס' טלפון מקומי / מענה אנושי 24/7 לשעת חירום

 • כרטיס טיסה לקניה

טיול בהתאמה אישית

טיול מאורגן עם מטיילים בינלאומיים

מתי לנסוע? כל השנה

עונת הגשמים בחודשים מרץ עד מאי*

בכל יעד ימתין לך נציגנו המקומי לעזרה, ארגון והדרכת שירותי הטיול והנופש.

מסע אל הסוואנות והשמורות הידועות בעולם. חדירה ברכב ספארי אל תוך אורחות החיים של חיות הבר, להביט מקרוב אל תוך עיניהם ולשמוע את קולותיהם.

 

יום 1: ניירובי – הר קניה

מיד אחרי הנחיתה בנמל התעופה של ניירובי, תפגשו עם מדריך הספארי שלכם ותצאו בנסיעה אל מחוז הר קניה. עם הגעה אל הלודג' ולאחר התארגנות קצרה צפויה לכם חוויה שאין כמוה, הזדמנות לצפות בחיות הבר כאשר הן באות לשתות, להתרחץ ולאכול מסביב לבור המים.

 

יום 2: הר קניה – סמבורו

לאחר ארוחת הבוקר, נצא בנסיעה אל הפארק הלאומי סמבורו, וניסע ביני השדות והמטעים של טימאו בעודנו חוצים את הנוף הקוצני של מחוז סמבורו. הפארק נקרא על שם שבט סמבורו הקדום המתגורר בפארק. ה "נהר האדום" הזורם בשטח הפארק יוצר מערכת אקולוגית ומקור חיים לחיות הפארק. שימו לב לנוכחותם של מיני בעלי חיים מיוחדים כדוגמת זברת הג'רבי והצבי הג'ירפי ארוך הצוואר, שהן בין סוגי בעלי החיים שחולקים סביבה יבשה למחצה זו.

 

יום 3: סמבורו

נבלה את היום בתצפיות ונסיעות ספארי בשמורה ונתור אחר מגוון חיות הבר שבה. במקום ריכוז גדול של חיות רבות. זו הזדמנות מצוינת לצלמים שביננו לצלם את חיות הבר בבית הגידול הטבעי שלהם. אנו צפויים לפגוש מקרוב טורפים, ג'ירפות מסאי, אנטילופות, צבועים ועוד.

 

יום 4: סמבורו – אגם נאקורו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעבר הפסגה הצפונית של הרי אברדר על מנת לרדת לעמק "השבר הגדול" בו ממוקם אגם נאקורו. נבקר בשמורת הציפורים המפורסמת של הפארק. אלפי ציפורי פלמינגו וורודים באים אל מימיו הכחולים של האגם לחפש להם קונכיות מאכל. לאחר ארוחת צהריים. המשך בתצפיות בבעלי החיים והטורפים הבאים אל "אגם הסודה" הגדול בעולם. המקום מהווה בית גידול לקרנף הלבן שבשנים האחרונות התמעטו, עקב התנכלויות בני אדם.

 

יום 5: אגם נאקורו – אגם נייבשה

נצא בשעת בוקר מוקדמת לנסיעת ספארי לצפות בבעלי החיים, שלאחריה נאכל ארוחת בוקר. לאחר הארוחה נצא לנייבשה. עם ההגעה נעלה על סירה לשייט ספארי באגם. נתקרב בלט אל ההיפופוטמים, נשקיף אל צמרות העצים בתקווה לחזות בעיט הדגים, נתצפת על ציפורי המים הצבעוניים הבאות אל האגם. ולבסוף נעלה על "אי הסהרון" – המקום בו צולם הסרט זיכרונות מאפריקה, להליכת ספארי בקרבה ממשית לבעלי החיים שבמקום.

 

יום 6: מסאי מרה

לאחר ארוחת הבוקר נחצה את השבר הגדול בכדי להגיע לשמורת הטבע המפורסמת ביותר של קניה מסאי מרה. נבלה את יתרת היום בספארי על מורדות הגבעות ומישורי הסוואנה על מנת לנסות לאתר אריות, פילים, נמרים, צ'יטות ותאואים כמו גם חיות אחרות.

 

יום 7: מסאי מרה

יום נוסף מלא באחת משמורות הטבע המפורסמות בעולם. מאמצע יולי ועד אוקטובר, השמורה מספקת את אחד המראות הדרמתיים ביותר של הטבע, נדידת החיות השנתית של מעל למיליון גנו, זברות וצבאים, מהסרנגטי בדרום ומעבר לנהר מרה אל תוך שמורת מסאי מרה. בעקבותיהם נמצאים הטורפים האפריקאים: בשמורה גם שלוליות מים גדולות בהם רובצים היפופוטמים ותניני ענק. נעביר יום שלם בתצפיות מהנות.

 

יום 8: מסאי מרה – ניירובי

נסיעה לתצפיות ספארי בשעת בוקר מוקדמת, לאחריה נשוב אל הלודג' לארוחת בוקר. נצא בנסיעה אל שער השמורה בדרכנו לנמל התעופה של ניירובי לתפוס את טיסתכם חזרה הביתה.

קרא עוד על ספארי בקניה

שמורות טבע לטיולי ספארי בקניה