טיול למקסיקו

Image by Jeff Burak

התכנית כוללת

  • טיול בהתאמה אישית

  • נהג ומדריך צמוד

  • נופש ליד הים  ב: איסלה מוחרס, קנקון, פלאיה דל כרמן, טולום ועוד

  • כרטיס טיסה בינלאומי למקסיקו וטיסות פנימיות

טיול בהתאמה אישית

מתי לנסוע? אוקטובר עד אפריל

*האקלים נעים ונוח בעונה זו

בכל יעד ימתין לך נציגנו המקומי לעזרה, ארגון והדרכת שירותי הטיול והנופש.

מקסיקו היא מדינה צבעונית ותוססת המציעה שילוב של אתרים ארכיאולוגים, אתרי טבע, שווקים, ערים קולוניאליות, חופי ים ואתרי צלילה.

מאות אלפי מבקרים פוקדים את האתרים העתיקים של התרבות האצטקית ותרבות המאיה ומקנחים בנופש ליד הים ב אקפולקו, טולום, פלאיה דל כרמן או עיירות נופש אחרות.

מקסיקו סיטי היא בירת מקסיקו. זו עיר עתיקה המלאה בכיכרות יפים, רחובות סואנים, מקדשים עתיקים, חנויות ומסעדות. אלו המחפשים את מקסיקו האוטנטית יסעו אל פנים המדינה, אל העיירות והכפרים הקטנים. 

 

 

8 ימי מסלול טיול מתוך מגוון מסלולי תיור

יום ראשון: מקסיקו סיטי

הגעה לשדה התעופה הבינלאומי של מקסיקו סיטי. נציגנו ימתין לךך מייד עם צאתך מהטרמינל ויסיע אותך לבית המלון שהוזמן עבורך.  

יום שני: מקסיקו סיטי

 יום שלם המוקדש לביקור בעיר ובאזור הארכיאולוגי של Teotihuacan.

בין הביקורים המתוכננים ניתן למנות את "זוקלו" - כיכר גדולה במרכז העיר ובה הקתדרלה, הארמון הלאומי ושרדי מבנים אצטקיים, וכנסיית הבתולה מגוודאלופה - נקודת העלייה לרגל החשובה ביותר באמריקה הלטינית. בהמשך נבקר

ב-Teotihuacan, אתר עם הפירמידות המרשימות של השמש והירח. ארוחת צהריים נאכל במסעדה מקומית. נחזור למלון עם השקיעה.

יום שלישי : מקסיקו סיטי - טוקסטה גוטיירז- סן קריסטובל דה לאס קאסאס

העברה לשדה התעופה ויציאה במטוס לטוקסטה גוטיירז, בירת מדינת צ'יאפס. עצרו בצ'יאפה דה קורזו לביקור בקניון Sumidero על סיפון אחת הסירות המקומיות. קניון סומידרו הוא אחד מאתרי הטבע החשובים של מקסיקו. קירות הקניון מתנשאים לגובה של מעל 1000 מטרים –  תופעה זו כל כך ייחודית שהיא מופיעה על סמל המחוז.בשעות אחר הצהריים העברה לסן קריסטובל דה לאס קסאס. הדרך חוצה הרים בגובה 2000 מטר. ארוחת ערב ולינה במלון Mansion del Valle או דומה.

יום רביעי: סן כריסטובל דה לאס קאסאס

סן קריסטובל היא עיר קולוניאלית מיוחדת במדינת צ’יאפס שבדרום מקסיקו. היא עשירה בתרבות מקומית והיסטוריה מרתקת ופה תוכלו לחוות את מקסיקו האמיתית. מיקומה הוא בעמק יפיפיה והיא מוקפת בג’ונגלים ובשמורות טבע. היום נבקר בעיירות של ילידים אינדיאנים סן חואן שאמולה וזינקנטן הממוקמים כמה קילומטרים מסן כריסטובל. נערוך נטייל בעיר ונבקר בשוק הססגוני האופייני להם בו ניתן להתפעל מיצירותיהם של הילידים המקומיים, הלבוש המיוחד והכנסיות המפורסמות שלהם ובהם החשוב החשוב ביותר, מקדש סנטו דומינגו.

יום חמישי: סן כריסטובל דה לאס קסאס-פלנקה

היום נרד מהרי צ'יאפס. ניסע דרך עמקים ירוקים ונעצור להתפעל ממפלי אגואה אזול. ארוחת צהריים במסעדה מקומית. אחר  הצהריים הגעה לפלנקה – עיר קדומה מתרבות המאיה הממוקמת בתוככי ג'ונגל מקסיקני.

יום 6: מפלנקה לקמפצ'ה

היום יוקדש לביקור באזור הארכיאולוגי של פלנקה, שעדיין מוסתר בחלקו ביער צ'יאפס עם הפירמידות הייחודיות והמרתקות שלו. ארוחת צהריים במסעדה מקומית. נסיעה לקמפצ'ה - עיר קולוניאלית שאיננה מתויירת מאוד אך נעימה לביקור. בעיר בניינים קולוניאלים ישנים וטיילת ארוכה לאורך שפת הים. 

יום 7: מקמפצ'ה למרידה

היום העצירה הראשונה שלנו תהיה ב אוקשאמל - עיר גדולה ואחת מהאתרים החשובים ביותר בתרבות המאיה. ארוחת צהריים במסעדה מקומית. לעת ערב נגיע ל מרידה בירת מדינת יוקטן המכונה גם סיודד בלנקה, בשל הארכיטקטורה הקולוניאלית שלה. נבקר בכיכר זוקאלו המהווה את הכיכיר המרכזית של העיר, נצפה בקתדרלה, ארמון הממשלה, הארמון העירוני וקאסה דה מונטז'ו.

יום 8: ממרידדה לקנקון או פלאיה דל כרמן

יציאה לקנקון עם עצירה לביקור בצ'יצ'ן איצה - ככל הנראה המפורסם ביותר מבין האתרים הארכיאולוגיים של תרבות המאיה, עם הפירמידה המפורסמת של קוקולקן הבנויה מדרגות ענק. ארוחת צהריים במסעדה מקומית. הגעה לקנקון או לפלאיה דל כרמן ולינה במלון לבחירתכם.

ניתן לטייל במקסיקו ולשלב טיול בקובה, גואטמלה ואל סלבדור.