טיול לנמיביה

אישה משבט אפריקאי - טיול לנמיביה.jpg

התכנית כוללת

  • נסיעות עפ"י התכנית

  • כניסות לאתרים ופעילויות

  • לינות ברמה גבוהה

  • ארוחות עפ"י התכנית

  • מדריך מקומי דובר אנגלית רהוטה

טיול בהתאמה אישית

טיול מאורגן עם מטיילים בינלאומיים

מתי לנסוע? מאי עד אוקטובר

בכל יעד ימתין לך נציגנו המקומי לעזרה, ארגון והדרכת שירותי הטיול והנופש.

מסע קלאסי דרך נופי המדבר האדומים בדרום ועד לחוף האוקיינוס האטלנטי. מהיופי הצפוני של שמורת שבט דמארה ועד לחיות הבר בשמורת אטושה.

 

נמיביה - המסלול הקלאסי.

יום 1. יציאה מווינדהוק דרך Rehoboth אל מדבר קלהרי. אחר הצהריים נסיעות שטח עם הג'יפים, לחזות

במשחקי הצל והצבעים על גבעות החול עת שקיעת השמש.

 

יום 2. נבקר בשמורת טבע שליד קוטמנסהופ ובהמשך ניסע דרך סכר Naute אל השוליים הצפוניים של קניון Fisf River.

 

יום 3. לאחר ארוחת הבוק נצא לצפות בנופים המרהיבים של הקניון. נהנה מהנוף המרהיב של הרי Aus ואת אחר הצהריים נבלה בנסיעות שטח את השמש השוקעת משווה למקום נראות יוצאת דופן.

 

יום 4. הבוקר אנו יוצאים אל Kolmanskop לתצפיות של נופי מדבר משתנים, עת ניסע לאורך הכביש היפה ביותר בנמיביה D707 אל אזור Maltahohe.

 

יום 5. מודם בבוקר נעלה על הג'יפים ונצא ללב מדבר נמיב המכיל נופים של דיונות חול מרשימות בגובהן. נטפס לתוך נקיק Sesrien ודרך הרי Nauklufi המרשימים ניסע אל הלודג'.

 

יום 6. בנסיעה דרך קניון Kviseb  לכיוון מפרץ Walvis. ייחודו של מפרץ זה הוא במספר הרב של ציפורי המים ובהם אלפים של שקנאים ופלמינגו. אחר הצהריים נמשיך אל Swakopmund ליהנות מנסיעות בשטחי "נוף ירח".

 

יום 7. לפנינו יום שלם ליהנות מעיר הנופש בעלת הצביון הגרמני Swakopmund היפה. לפנינו מגוון פעילויות לבחירה ובהם רכיבת אופניים, גלישה על דיונות החול, טיסה לאורך חוף Skelton, שייט קטמרן במימי המפרץ.

 

יום 8. יום נוסף בעיירה  לביקור באקווריום, המוזיאון, וגלריית הגבישים.

 

יום 9. נצא מוקדם על כביש המלח וניהנה מנופי מדבר וסלעים מפוסלים, ומגוון של בעלי חיים בהם נתקל בזמן נסיעתנו, אל Damarland שבשליטת שבט ה דמארה. נבקר בטוויפלפונטיין – אתר מורשת עולמית, ובה פטרו גליפים המיוחסים לבושמנים קדומים.

 

יום 10. בצהריים נצא לנסיעות ספארי באזור נהר Aba Huab לתור אחר פילי מדבר, מין הייחודי לנמיביה.

 

יום 11. נבקר אצל בני שבט דמארה ללמוד על תרבותם ואורח חייהם. זהו אחד השבטים העתיקים ביותר בנמיביה. בתום הביקור, נמשיך אל הפארק הלאומי אטושה. אחר הצהריים, נצא לנסיעות ספארי ראשונות בפארק זה.

 

יום 12 + 13. ימים מלאים של נסיעות ספארי בפארק לתור אחר האריות, הקרנפים, ג'ירפות, פילים וציפורים. נחפש את בורות המים הנמצאים בשולי השמורה המליחה ככול שיותיר לנו הזמן.

 

יום 14. נשאיר את השמורה מאחורינו עת נצא בנסיעה דרומה. נעצור בשור למלאכת יד הנמצא בOkahandja ואחר הצהריים המאוחרות נגיע לווידהוק. תם המסע המהנה.