טיול לדרום אפריקה

Elephant in Wild

התכנית כוללת

  • טיסות אל היעד

  • נסיעות עפ"י התכנית

  • לינות עפ"י התכנית (קטגוריות שונות לבחירה)

  • ארוחות עפ"י התכנית.

  • כול הפעילויות -  נסיעות ספארי, שייט וכיו"ב.

  • מדריך מקומי

טיול בהתאמה אישית

טיול מאורגן עם מטיילים בינלאומיים

מתי לנסוע? מרץ-אפריל / אוקטובר-נובמבר

בכל יעד ימתין לך נציגנו המקומי לעזרה, ארגון והדרכת שירותי הטיול והנופש.

בדרום אפריקה יש מגוון עצום של טבע, מפלים ונהרות, הרים נישאים וקניונים עמוקים. עיירות וכרמים לייצור יין, שמורות ספארי מהטובות בעולם, חופי ים מהיפים בעולם.

 

טיול (מסלול ייחודי) בדרום אפריקה כולל מפלי ויקטוריה ופארק צ'ובה (בוצואנה).

 

יום 1. הגעה ליוהנסבורג. זו העיר השנייה בגודלה בדרום אפריקה. העיר וסביבתה מציעה חוויה ייחודית של מפגש תרבותי ואפשרות לטיולי יום מופלאים.

 

יום 2. טיסה למפלי ויקטוריה המכונים גם "העשן הרועם", הממוקמים באמצע התוואי של נהר הזמבזי הזורם ממקורותיו אל הים. במקום זה נופל הנהר מגובה של כ 100 מטר ויוצר וילון מים הגדול בעולם. במהלך השנים חרצו המים בסלע 8 צוקים רצופים.

 

יום 3. סיור מודרך במפלי ויקטוריה. אחה"צ שייט שקיעה אדומה על נהר הזמבזי.

 

יום 4. נסיעה לפארק Chobe בבוצואנה. כאן הוא ביתם של 450 מינים של ציפורים והריכוז הגדול ביותר של פילים באפריקה. עורק החיים בפארק הוא נהר העובר בשטחו ומהווה מערכת אקולוגית ומקור מים לחיות הבר המקומיות.

 

יום 5. נצא ברכב ספארי עם מדריך ספארי ליום נסיעות בפארק, לתור אחר חיות הבר.

 

יום 6. לאחר ארוחת בוקר נשוב אל נמל התעופה שבמפלי ויקטוריה לתפוס את הטיסה ליוהנסבורג.

 

יום 7. נעזוב את יוהנסבורג מאחור בנסיעה לאזור הודספרויט, אל Makalali. הפארק ממוקם בסמוך להרי דרקסנברג האדירים שממערב לפארק הלאומי קרוגר. נצא לנסיעות ספארי בפארק המהווה את ביתם של למעלה מ 1000 חיות בר ובהם "חמשת הגדולים" של אפריקה.

 

יום 8. בבוקר נצא להליכת ספארי בבוש ולאחריה נשוב לארוחת בוקר. נעזוב את הלודג' ונצא ב "דרך פנורמה" לנסיעה ל Sabie. בדרך נחזה בקניון נהר בלייד - Blade River, נערוך תצפיות ב"חלון האלוהים" נחזה ב"מזל המהמורות של Bourke" ואתרי טבע נוספים.

 

יום 9. נצא לנסיעות ספארי בפארק קרוגר העצום. בפארק נמצאו עדויות המעידים על המצא האדם הקדמון במקום וכן ממצאים על אנושות מקומית מתקופת האבן והברזל.

 

יום 10. השכם בבוקר נצא לתור אחר בעלי החיים ולאחר ארוחת הבוקר נחצה בנסיעה את סווזילנד בדרכנו אל מחוז קוואזולו נטאל. אזור זה היה בעבר ממלכת הבורים, הפך בשנת 1803 למושבה בריטית. כיום מחוז זה הוא ביתם של הזולו. המחוז גובל עם המדינות מוזמביק, סווזילנד ולסוטו.

 

יום 11. נצא לסיורי ספארי בפארק Hluhluwe ונבקר בפארק Isimangaliso Wetland שהוכר כאתר מורשת עולמית כולל שייט בשפך הנהר. לאחר הפסקת צהריים בסנט לוסיה נמשיך בנסיעה אל דרבן, העיר הגדולה ביותר במחוז זה. דרבן היא עיר תיירותית מרכזית בדרום אפריקה אודות לאקלים הנוח וחופי הים הנרחבים.

 

יום 12. בבוקר נצא לביקור בכפר זולו אוטנטי. אחה"צ חופשי להנאות מהעיר המדהימה.

 

יום 13. בשעה הידועה, העברה לנמל התעופה של דרבן.

המעוניינים יוכלו להמשיך לטיול בדרך הגנים המופלאה, מפורט אליזבת ועד קייפטאון, ולהגיע לנקודת מפגש האוקיינוסים ב"כף התקווה הטובה".